szukaj:
Menu
Strona główna
O nas
Wiadomości
Galeria
Spotkanie świąteczne
Linki
Kontakt
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
Zyczenia
 

Koleżanki i Koledzy,

Już tylko kilka dni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018. Za trzy dni Wigilia - wieczór, kiedy składamy sobie najlepsze życzenia. 
Jak co roku, w imieniu Zarządu Głównego, Prezydium ZG i Głównej Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Krótkofalowców oraz moim własnym, wszystkim krótkofalowcom, bez względu na ich przynależność organizacyjną jak również niezrzeszonym, wszystkim sympatykom krótkofalarstwa, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt i wszelakiej pomyślności w Nowym Roku 2018. Życzę wszystkim, aby przy Waszym udziale zrealizowały się wszystkie idee, pomysły i oczekiwania, a szczególnie te, które związane są z naszym stowarzyszeniem - Polskim Związkiem Krótkofalowców, jego pomyślnością i rozwojem. 

Waldemar Sznajder 3Z6AEF, Prezes PZK
(z komunikatu PZK z 20.12.2017)

--------------------------
Koleżanki i koledzy!
 
Powoli dobiega końca rok 2017 i nasz kolejny krótkofalarski roczek.. Wielu z nas spędziło na pewno wiele ciekawych chwil przy radiostacji, przy lutownicy czy na imprezach radioamatorów. Myślę, że dla naszego Rybnickiego Oddziału Terenowego jest to dobry rok bo udało nam się kontynuować działania naszych poprzedników i zrealizować wiele nowych przedsięwzięć. Liczebność naszego oddziału się zwiększyła a w trudnych czasach powszechnej komercji udaje nam się utrzymać spotkania giełdowe, klubowe i integrujące nasze środowisko spotkanie na Rymerze. W pamięci mamy tegoroczne obchody 90 lecia krótkofalarstwa na Górnym Śląsku, Dyplom Jubileuszowy, pracę naszej stacji okolicznościowej HF90ROP czy spotkanie podsumowujące jubileusz w ogrodach na Sośniej Górze. Cieszy nas duża ilość stacji z naszego OT biorąca udział w SP DX Conteście. Pozytywnie też oceniamy organizowany przez oddział Konkurs Rybnicki który po zmianie regulaminu cieszył się większą frekwencją jak w ubiegłych latach. Jeszcze długo będziemy wspominali Spotkanie Barbórkowe na Rymerze, które uświetnili koledzy Jurek SP3GEM i Janek SP3CYY członkowie wyprawy TO2SP.. Myślę,że były to też miłe chwile dla 9-ciu kolegów odznaczonych Odznakami Honorowymi przez v-ce Prezesa PZK Tadeusza SP9HQJ i 7-miu kolegów wyróznionych Dyplomami Uznania PZK. Trochę też pozazdrościliśmy zwycięzcom Konkursu Rybnickiego którym nagrody przekazał Koordynator PZK do Spraw Sportu kolega Grzegorz SP9NJ.

Przed nami święta,sylwester i następny rok który mam nadzieję będziemy znowu przeżywali wspólnie. Dziękujemy wszystkim za zrozumienie, wyrozumiałość i dobre rady. A na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok życzymy:

Dużo zdrowia

Spełnienia wszystkich marzeń

Wielu sukcesów

oraz

Realizacji planów w nadchodzącym

Nowym Roku

                                      Zarząd OT 31 PZK      (wysłał kol.Gienek SQ9HZM)

-----------------------------------------

Ja również dołączam do tych życzeń Zdrowych Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku przypominając że w pierwszą niedzielę po Nowym Roku zapraszamy na spotkanie Noworoczne do SP9KJU od 15.00 . Dobrze by było potwierdzić obecność emailem lub smsem.

73 Hubert SP9MDY

-------------------------------------------

sp9mdy | 23.12.2017 comment.php?what=news&id=4472 |
Kalendarz
Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Ankieta
Jak Ci się podoba nowa strona SP9KJU
jest super!
dobra
przejdzie
marnie

[wyniki | ankiety]
© 2008 SP9KJU. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.007 | powered by jPORTAL 2 & UserPatch